Hommage aan Louis Couperus bij Literair theater Salon Saffier

De succesvolle viering van het Couperusjaar, waarin we de 150e verjaardag van de schrijver herdachten, is nog maar net afgesloten, of het literair theater Salon Saffier in Utrecht presenteert ter gelegenheid van de 151e verjaardag van Louis Couperus een hommage aan ‘de grote kosmopoliet’. 

Van 18 t/m 21 april zijn er vier bijeenkomsten met lezingen, interviews, voordrachten en film. De zondagmiddag is gereserveerd voor Couperus Culinair.

Kijk voor gedetailleerde informatie over de programma’s op de website Salon Saffier

Salon Saffier is een intiem literair theatertje – dat nu 18 jaar bestaat -, waar het accent ligt op literair-historische onderwerpen en dat in de loop der jaren bij het publiek veel waardering heeft geoogst.

buschman-culinair-2013Het boek ‘Couperus Culinair‘ behoorde tot de meest succesvolle van de vele Couperus-uitgaven die vorig jaar verschenen.
Meer over deze uitgave bij Boeken over Boeken
.

• José Buschman
Couperus Culinair
voorwoord Johannes van Dam

Uitgeverij Bas Lubberhuizen, mei 2013
gebonden, 176 pagina’s, 25 x 19 cm
ISBN 9789059373372, verkoopprijs € 29,95
bestel
–



Leave a Response